ZVOLTE SI JAZYK:

Na velkosti záleží Na XtraSize se můžete spolehnout

XtraSize je naprosto bezpečný a zcela přírodní

Přemýšlíte, jaké je tajemství XtraSize? Odpověď je: všechno zcela přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Všechny ingredience používané na výrobu XtraSize jsou dodávané certifikovanými výrobci, kteří se specializují na pěstování bylinek a rostlin pro dietní a medicínské účely.

Naše unikátní receptura byla vyvinuta týmem amerických vědců, lékařů a odborníků na výživu – pracovali spolu, aby vytvořili nejlepší a nejbezpečnější výživový doplněk na zvětšení penisu. Přečtěte si naše záruky.

Přemýšlíte, co stojí za úspěchem tolika tisíc mužů?

Zjistěte víc o základních složkách XtraSize.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris je rostlina, která se považuje za účinné afrodiziakum. Kromě toho je známá také tím, že u mužů zvyšuje potenci a posiluje erekci. Studie ukázali, že Tribulus Terrestris výrazně zvyšuje hladinu testosteronu a hraje důležitou roli při uvolňování oxidů dusíku z nervových zakončení v penisu, čím zlepšuje erektilní funkci.

Kořen Maca

Maca je přírodní lék, který reguluje hladinu hormonů a enzymů a udržuje tak správnou rovnováhu v organismu. Urychluje metabolismus a udržuje správnou hladinu mužských hormonů, čím umožňuje větší výdrž, posiluje sexuální touhu a zlepšuje celkovou sexuální výkonnost.

Serenoa plazivá

Tato rostlina je známá tím, že zvyšuje mužské libido a také sexuální energii. Je to silné afrodiziakum. Studie, které se uskutečnili ve více evropských krajinách, ukázali, že serenoa plazivá léčí zvětšení prostaty, které snižuje o 13 %. Také zvyšuje vaší sexuální výkonnost a touhu a díky redukci cholesterolu a mastných kyselin v krvi Vás také udržuje v celkovém dobrém zdravotním stavu.

Ostatní složky:

L-Arginin HCl: aminokyselina potřebná na to, aby Vaše tělo syntetizovalo oxid dusíku, co umožní Vašemu cévnímu systému zachovat svou mladistvou elasticitu. Kromě toho hraje významnou úlohu v tvorbě hormonů, včetně růstového hormonu a tím přispívá k zvětšení penisu a zlepšení krevního oběhu v něm.

Semínko dýně: je to dobrý zdroj proteinů. Omezuje apetit, zlepšuje zdraví prostaty a posiluje sexuální výkonnost.

Ženšen pravý: je známý a často používaný v medicíně na Dálném východě. Dodává energii, pomáhá bojovat s únavou, zlepšuje soustředění. Je to afrodiziakum, které zlepšuje sexuální výkonnost.

Přestup pravý: tato rostlina je známá pro své protizápalové, antiseptické a antipyretické vlastnosti. Používá se také na léčení močového traktu a infekcí prostaty a také na léčbu impotence. Také zvyšuje mužské libido.

Kopříva dvoudomá: používá se na uvolnění příznaků zvětšené prostaty.

Kořen lékořice: má pozitivní účinky na endokrinní systém, zlepšuje celkové zdraví a sexuální výkonnost u mužů.

Kombinace zcela přírodních a bezpečných složek XtraSize a unikátní americký recept posilní Vaší erekci a přidá Vašemu penisu o 3 až 7,5 cm navíc.

OBJEDNAT XTRASIZE TEĎ »

Přísně kontrolovaný výrobní proces
Vám zaručí úplnou bezpečnost

Unikátní recept XtraSize skládající se z přírodních ingrediencí nejvyšší kvality je pouze jedním z prvků, díky kterým má náš produkt výhodu před ostatními. I výrobní proces sám o sobě je jedním ze silných bodů XtraSize – přísně kontrolovaný proces v každé fázi a v souladu se všemi mezinárodními standardy.

Za prvé, musíme si být jisti, že každá ze složek je vhodně zvolená s ohledem na čerstvost a kvalitu. Ingredience, které jsou v našem produktu, jsou pokaždé testovány a jejich kvalita je přísně hodnocena. Každá fáze výrobního procesu je přísně kontrolována, aby bylo zajištěno, že splňuje přísné mezinárodní normy, které se používají v souvislosti s dietními přípravky a léky.

Řídíme všechny oblasti výroby a zasíláme XtraSize přímo k Vám, takže si můžete být jist maximální účinnosti v každém balíčku.

ŘÍKAME „NE“ PADĚLANÝM
PRODUKTŮM SLABÉ KVALITY

Neuvádíme přesné množství každé přírodní složky, kterou obsahuje náš recept. Držíme náš vlastní vzorec jako tajemství kvůli ochraně před konkurencí, která by mohla vyrobit „padělaný“ produkt pomocí ingrediencí pochybné kvality.

Koupou XtraSize chcete získat nejlepší kvalitu za nejlepší cenu. Také si chcete být jistý, že výrobek, který kupujete, opravdu funguje. Při objednání zboží na našich stránkách nemusíte být na pochybách, zda dostanete originální, bezpečný a účinný výživový doplněk. Říkáme NE padělaným výrobkům.

Nečekejte, rozhodněte se tady a teď – objednejte si XtraSize a změňte svůj sexuální život. Můžete také pokračovat ve čtení, a vidět názory lidí, kterým pomohl náš produkt.

DOPORUČENO LÉKAŘI

Výsledky výzkumu o XtraSize jsou nezpochybnitelné. Větší a kvalitnější erekce díky ověřenému a naprosto přírodnímu produktu. Během pečlivých analýz jsem nabyl absolutní jistotu, že XtraSize není jenom účinný, ale také úplně bezpečný. Doporučuji XtraSize každému, kdo si chce zlepšit svůj sexuální život.

Čtěte dál »